Jesteśmy firmą, która pomoże ci zostać najlepszym pracodawcą na rynku. Takim, który dba o swoich pracowników: o ich rozwój, komfort pracy, satysfakcję z realizowanych zadań.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIW sytuacjach stałego niedoboru kadr i czasu pracowników, e-learning jest skutecznym narzędziem wzbogacania wiedzy Twoich pracowników. Coraz częściej bardziej opłaca się rozwijanie talentów dotychczas zatrudnianych pracowników, których postawy i predyspozycje są cenne z punku widzenia firmy. Proponujemy e-learning z obszaru równoważenia życia zawodowego i prywatnego.
Miejsce opieki dla dzieci w miejscu pracy to doskonałe rozwiązanie dla firm zatrudniających dużą liczbę młodych rodziców. Taki żłobek czy przedszkole pozwoli Twoim pracownikom na spokojną pracę.
Pracownicy to największy skarb organizacji. Odpowiednie zmotywowanie swoich pracowników jest kluczem do sukcesu na dzisiejszym konkurencyjnym rynku.
Organizujemy: pikniki rodzinne, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe z okazji Dnia Dziecka lub Świąt Bożego Narodzenia. Takie spotkania mają na celu zapewnienie spędzenia wspólnie czasu w miłej atmosferze zarówno rodzicom jak i ich dzieciom.

FEMMERITUM
ul. Gen. Zajączka 11 lok. C5
01-510 Warszawa
Tel.: 691 953 530
Tel.: 504 055 161

femmeritum@femmeritum.pl
www.femmeritum.pl
Organizacja czasu wolnego dla dzieci Twoich pracowników w okresie przerw letnich i zimowych. Nasza propozycja to 5 dni atrakcyjnych wycieczek, zwiedzania i zabawy w towarzystwie rówieśników i w bezpiecznej atmosferze.
Krótkie spotkania dla pracowników, organizowane na terenie firmy poświęcone wybranemu zagadnieniu. Spotkania prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z obszaru życia zawodowego i prywatnego.
ZAUFALI NAM